“Дніпро” поступився “Карабаху” в Лізі Європи УЄФА

24 Жовтня 2014 10:53
dt.ua

dt.ua

Футболісти дніпропетровського “Дніпра” зазнали другої домашньої поразки у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.

У матчі 3-го туру розіграшу підопічні Мирона Маркевича на столичному НСК “Олімпійський” поступилися у четвер азербайджанському “Карабаху” – 0:1, повідомляє Укрінформ.

“Дніпро” пропустив в середині першого тайму. На 21-й хвилині Муарем Муарем завершив стрімку контратаку більярдним ударом у дальній кут воріт Дениса Бойка.

В іншому поєдинку групи F італійський “Інтер” на “Джузеппе Меацца” у Мілані не зміг обіграти французький “Сент-Етьєн” – 0:0.

Турнірне становище: “Інтер” – 7 очок, “Карабах” – 4, “Сент-Етьєн” – 3, “Дніпро” – 1.

У наступному матчі 6 листопада “Дніпро” відправиться в гості до “Карабаху” в Баку.