Безпека в сучасних умовах життя

24 Грудня 2014 15:33

SONY DSCУ Дніпропетровському районі відбувся  семінар – практикум щодо проведення на підприємствах заходів, пов’язаних із безпекою в сучасних умовах життя.

Внаслідок тривалого втручання Російської Федерації у внутрішні справи України, з метою нейтралізації обумовлених цим загроз національній безпеці України, Рада національної безпеки і оборони разом із Президентом України ухвалили низку рішень, направлених на посилення обороноздатності країни, розробку та впровадження першочергових заходів у вказаному напрямку органами виконавчої безпеки.

SONY DSCСемінар-практикум проводився з метою впровадження в трудових колективах Дніпропетровського району, на підприємствах усіх форм власності, короткострокової військово-медичної підготовки, ознайомлення з заходами цивільної безпеки й оборони, першочерговими діями у разі особливого періоду та військового стану.

У роботі семінару-практикуму взяли участь радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Борис Трейгерман, голова Дніпропетровської районної державної адміністрації Едуард Підлубний, голова Дніпропетровської районної ради Віталій Жеганський, командир батальйону «Придніпров’я» Армен Мартиросов, керівники органів місцевого самоврядування району, депутати місцевих рад, представники райвійськкомату, керівники підприємств та установ району.

SONY DSCНа території Дніпропетровського району зареєстровано та активно виконує свої обов’язки Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Батальйон територіального захисту «Придніпров’я». Використовуючи наявні можливості громадського формування за сприянням Дніпропетровської райдержадміністрації, районної ради та райвійськкомату заплановано проводити програму короткострокової військово-медичної підготовки за участю трудових колективів підприємств, установ та організацій району та громадян, які можуть бути мобілізовані у Збройні сили України, або залучені у відповідності до законів України до виконання заходів з охорони громадського порядку, захисту власності, економічної інфраструктури, безпеки й оборони на території району.

Командир батальйону «Придніпров’я» Армен Мартиросов подякував всім за допомогу батальйону та вручив подяки людям, які від щирого серця допомагають бійцям. Серед тих, хто підтримує наших героїв – відомі у регіоні громадські діячі: Анатолій Клименко, Віктор Шинкевич, Андрій Костюченко.

У ході семінару-практикуму відбулася демонстрація військового спорядження. Присутні мали змогу поспілкуватися з інструктором батальйону «Придніпров’я», задати питання щодо удосконалення заходів, пов’язаних із безпекою сучасних умов життя, забезпечення заходів із військово-патріотичного виховання.Віра Касьянова.