Майже 2 тис мешканців Дніпропетровщини вже зареєструвалися на основну сесію тестувань ЗНО-2015

13 Січня 2015 09:43

images (7)За перший тиждень реєстраційної кампанії до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти надійшло вже 1,8 тис заявок від майбутніх абітурієнтів. Як зазначила директор Центру Марина Горбенко-Хвастунова, такий потужний старт є рекордним за всю історію ЗНО. Також, за її словами, цьогоріч у системі тестувань з’явиться низка нововведень. Перший іспит, з української мови та літератури, пройде 24 квітня 2015 року. Про це повідомляє  сайт ОДА. 

«Реєстраційна кампанія триває з 5 січня по 20 лютого включно. Слід зазначити, що у 2015 році сертифікати минулих років уже не будуть дійсними, а це означає, що всі ті, хто бажає вступити цього року, повинні реєструватися і складати ЗНО наново. Серед основних нововведень у системі ЗНО також об’єднання державної підсумкової атестації для учнів 11-х класів із системою ЗНО. Крім того, вперше запроваджуються порогові бали «склав» і «не склав», а у тестувань з української мови і літератури та математики з’являться рівні складності – «базовий» та «поглиблений», – повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина     Горбенко-Хвастунова.
Також за її інформацією, цього року абітурієнти можуть самостійно внести свої дані до Всеукраїнської бази даних. Заповнити реєстраційну картку та дізнатися про особливості подачі документів для учнів випускних класів, випускників минулих років, а також випускників училищ і технікумів можна на сайтіДніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вносити зміни до реєстраційних даних можна до 6 березня 2015 року. Зокрема, це стосується корегування рівня складності у тестуваннях з української мови та літератури. Інші зміни можна буде вносити аж до 1 квітня.
Отримати необхідні консультації майбутні абітурієнти можуть у спеціальних пунктах реєстрації. На базі вищих навчальних закладів області вже працюють 9 таких пунктів.
Основна сесія ЗНО розпочнеться 24 квітня 2015 року. Першим тестуванням стане українська мова та література. З 3 червня сесія продовжиться тестуваннями з іноземних мов. Планується, що абітурієнти, які не складуть цю дисципліну, не будуть допущені до інших іспитів.
Як повідомлялось раніше, на пробну сесію тестувань зареєструвалися понад 12 тис мешканців Дніпропетровщини.

Джерело: сайт ОДА.