Вихованці Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою представили реконструкцію бою під Крутами

4 Лютого 2015 23:18

_1_142308375409019-2AC0Вперше у цьому навчальному році театралізований урок-хроніку вихованці ліцею представили до 97-х роковин бою під Крутами. Про це повідомляє  сайт ОДА. 

Цього разу глядачами театралізованого уроку-постановки «Обірвані струни майбутнього нації» стали понад сотні школярів. Це учні 6 шкіл Дніпропетровська, яких до себе запросили самі ліцеїсти. Над створенням сценарію та костюмів для постановки працювали ліцеїсти ІІ курсу ІV взводу Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
«Цей урок присвячено студентській молоді, яка майже століття тому стала прикладом беззаперечних мужності та патріотизму. Деякі історики говорять, що бій під Крутами був не надто вагомим з військової точки зору, але героїзм молодих студентів, які стали його учасниками, надихає нас пишатися їхнім подвигом і розповідати про нього молодим поколінням. Саме тому у нашому ліцеї народилася така ідея – відтворити історичні події та зробити урок цікавим і незвичним», – зазначив директор Дніпропетровського Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександр Марусов.
Власноруч створити відповідні костюми тієї епохи, змайструвати декорації та підібрати музичний супровід вистави дітям допомагав їхній викладач офіцер-вихователь Всеволод Костиря.
Ліцеїст ІІІ курсу І взводу Дмитро Лєонов упевнений, що проводити такі уроки дуже важливо:
«Це варто робити, адже завдяки подібним заходам сучасна молодь може краще зрозуміти, як важливо боротися за власну країну і яку ціну мають свобода та прагнення до неї», – упевнений він.
Хлопець також розповів, що для ліцею такі уроки-хроніки є певною традицією. За його словами, тематикою для різних постановок вже не вперше обирають історичні події.

Джерело: сайт ОДА