Команда дніпропетровських легкоатлетів стала другою на Чемпіонаті України.

5 Лютого 2015 17:38

unnamed 2ІІ місце посіла на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат команда спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №3. Про це повідомляє  сайт міськради.

Серед спортсменів нашої школи чемпіонами України стали Юлія Максименко (стрибки з жердиною, з особистим рекордом 3м 50см), Соня Куссекала  (потрійний стрибок), Олександр Попко (потрійний стрибок).
Бронзу у стрибках у довжину виборола Діана Довгопол. Ще четверо учнів школи увійшли до десятки кращих спортсменів України – це Дар’я Гаркуша (штовхання ядра), Євгенія Горбатюк (стрибки у довжину), Владислав Немога (штовхання ядра), Марія Адамчук (потрійний стрибок). Переможці та призери отримали дипломи, грамоти, медалі.