Фехтувальник з Дніпропетровщини посів друге загальнокомандне місце на черговому етапі Кубку світу з фехтування на шпагах

16 Лютого 2015 23:31

_1_14241190960350-6EAУчень обласної школи вищої спортивної майстерності Богдан Нікішин у складі збірної команди України на черговому етапі Кубку Світу з фехтування на шпагах зайняв ІІ загальнокомандне місце. Про це повідомляє  сайт ОДА.

Змагання проходили у Ванкувері (Канада) з 13 по 15 лютого 2015 року. У змаганнях взяли участь 23 команди світу.
Команда України (Богдан Нікішин, Максим Хворост, Анатолій Герей, Дмитро Карюченко) спочатку обіграла збірну Аргентини (45:30), далі з перевагою в один бал перемогла квартет з США (39:38), а у півфіналі так само одним уколом вибила з боротьби діючих лідерів світового рейтингу – французів (31:30).
З 23 команд, які брали участь у турнірі, сильнішими за українців стала лише Швейцарія, яка у фіналі перемогла наших хлопців з рахунком 45:41.

Джерело: сайт ОДА.