Дослідження сизих голубів принесли криворізькому школяру перемогу у Всеукраїнському конкурсі

19 Лютого 2015 18:09

_1_14243611051590-B7EОдинадцятикласник Криворізької школи І-ІІІ ступенів №126 Роман Потапенко виборов І місце у фіналі Всеукраїнської першості юних зоологів і тваринників. Про це повідомляє  сайт ОДА. 

Загалом у конкурсі взяли участь близько 70 школярів із різних регіонів країни. Підведення підсумків змагання проходило з 10 по 12 лютого у Київському національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Учень 11 класу Криворізької школи І-ІІІ ступенів №126 Роман Потапенко представив своє дослідження у секції «Зоологія». Його роботу з «Виявлення територіальних відмінностей у характері забарвлення (оперення) сизих голубів у міських умовах» конкурсне журі визнало гідною І місця. Юному зоологу вручили почесний диплом переможця та цінний подарунок.
У секції «Тваринництво» Дніпропетровщину представила учениця 11 класу Олександрівської СЗШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровського району Анастасія Жуковська. Вона презентувала наукову працю на тему: «Ефективність лікування та профілактика гастроентериту поросят за впливу фітопрепарату в умовах ПрАТ «Агросоюз» Синельниківського району». За результатами першості дівчина отримала диплом учасниці.
До складу експертного журі конкурсу увійшли вчені Національного університету біоресурсів і природокористування, Інституту зоології ім. І.І.Шмальгаузена, Національної академії наук України та працівники Київського зоологічного парку загальнодержавного значення.

Джерело: сайт ОДА.