У Кривому Розі відкрито друге транзитне містечко для переселенців

23 Лютого 2015 21:49

_1_14247194338960-FFEУ Кривому Розі розпочало приймати переселенців друге транзитне містечко на Дніпропетровщині. Про це повідомляє  сайт ОДА.

Містечко може розмістити 424 людини та призначено для короткострокового проживання.

«Тисячі жителів Донецької і Луганської області були змушені покинути домівки, де вони народилися і жили. Вони взяли все найнеобхідніше і приїхали на Дніпропетровщину. Ми впевнені, що для них Кривий Ріг стане справжнім другим домом – привітним та теплим», – наголосив радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман.
Бажаючих оселитися в нових будиночках чимало. Наразі у Кривому Розі заявки на заселення подали 103 родини – 270 людей. Договір з людьми, які згодилися проживати у будиночках, укладатиметься на один місяць із можливістю подальшого продовження дії договору.
Всі будиночки, у яких проживатимуть люди, укомплектовані ліжками, шафами, матрацами, наматрацниками, постільним приладдям, столами, стільцями, кухонним інвентарем (посудом, столовими приборами тощо), холодильниками, засобами особистої гігієни, санвузлами відповідно до запланованої чисельності людей.
Нагадаємо, що нещодавно на Дніпропетровщині відкрилося перше транзитне містечко в місті Павлоград, до якого вже заселились перші 100 переселенців.
Окрім вже відкритих транзитних модульних містечок в містах Павлоград та Кривий Ріг, вони функціонуватимуть також у Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Нікополі.

Всього до міста Кривий Ріг від Уряду Німеччини надійшло 166 модулів, з яких змонтовано 3 будинки із 27 модулів, 8 будинків із 10 модулів та 1 будинок із 5 модулів, який є адміністративно-господарчою будівлею.
Усього до Дніпропетровщини надійшов 961 модуль, які були доставлені 396 автомобілями. Загалом змонтовано 47 10-ти модульних будинків, 13 – 27-ми модульних, 4 – 28-ми модульних та 10 адміністративно-господарчих будинків. Зазначена кількість будинків розрахована на заселення 2456 внутрішньо переміщених осіб, а саме: м. Дніпропетровськ – 456 осіб, м. Дніпродзержинськ – 480 осіб, м. Кривий Ріг – 424 особи, м. Павлоград – 640 осіб, м. Нікополь – 456 внутрішньо переміщених осіб.

Джерело: сайт ОДА