У Дніпропетровську вживають заходи для захисту телефонного кабелю

14 Червня 2015 11:14
dp.ua

dp.ua

З початку року у місті зафіксовано майже 500 фактів пошкоджень та крадіжок телефонного кабелю. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив радник директора департаменту транспорту та зв`язку Дніпропетровської міської ради Володимир Суслєнков.

«Найбільше фактів крадіжок зареєстровано у приватному секторі Ленінського, Амур-Нижньодніпровського та Бабушкінського районів міста. Загалом на сьогодні через вирізання кабелю без телефонного зв’язку та Інтернету залишаються понад 15 тисяч абонентів», — зазначив Володимир Суслєнков.

За словами операторів зв’язку, вони продовжують застосовувати технічні засоби захисту об’єктів зв’язку – встановлюють залізобетонні люки, системи сигналізації, прокладають волоконно-оптичний кабель, який не викликає зацікавленості грабіжників. Окрім того, на підприємствах зв’язку є мобільні бригади, які за сигналом систем сигналізації разом із міліцією виїжджають на місця крадіжки кабелю і затримують порушників.

«Лише за останню добу ми разом із правоохоронцями затримали двох зловмисників. Закликаю мешканців міста не залишатись байдужими і вчасно реагувати на крадіжки телефонного кабелю. Якщо ви побачили сторонніх людей, які без спецодягу знаходяться поблизу телефонних ліній, звертайтесь до міліції на номер 102 та 112»,- сказав заступник директора з безпеки центрального філіалу «Фарлеп-інвест» («ВЕГА») Андрій Даниленко.

З початку року у місті за фактами крадіжок лінійно-кабельної продукції відкрито 309 кримінальних проваджень, 37 з них направлено до суду. «З початку цього року у місті виявлено 255 незаконних пунктів прийому металобрухту. За цей час було складено 215 адміністративних протоколів за порушення правил обігу металобрухту та відкрито 40 кримінальних проваджень», — додав начальник сектору дільничних інспекторів міського управління міліції Володимир Коваленко.

Джерело: dp.ua