У Дніпропетровську з початку року усиновлено 25 дітей-сиріт

14 Червня 2015 13:00
nf.dp.ua

nf.dp.ua

У Дніпропетровську з початку року усиновлено 25 дітей-сиріт, із них 22 — громадянами України, троє – іноземцями. Про це повідомили в управлінні-службі у справах дітей Дніпропетровської міської ради.

За цей же період без піклування батьків залишилися 123 дитини. З них 61 дитину органи опіки та піклування районних у місті рад влаштували під опіку та піклування в сім’ї, 16 дітей тепер будуть виховуватись у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 4 дітей усиновлено, двох повернуто батькам. Ще 9 дітей тимчасово влаштовані до сімей, у яких вони згодом будуть перебувати під опікою.

Також з початку року у місті було створено 5 прийомних сімей, до яких влаштовано 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 7 кандидатів на створення таких сімей пройшли навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і наразі підбирають дітей. Зараз у Дніпропетровську 82 прийомні родини, де виховується 114 дітей та 12 будинків сімейного типу, де живуть 85 дітей, зазначають в управлінні-службі.

На сьогодні у Дніпропетровську на обліку перебуває 1 тисяча 712 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 1 тисяча 550 дитини виховуються під опікою в сім’ях, в прийомних родинах та у дитячих будинках сімейного типу, додають в управлінні-службі.