У Дніпропетровській області скасують електрички, якщо люди не будуть оплачувати проїзд, – ПРИДНІПРОВСЬКА залізниця

2 Липня 2015 14:00
socportal.info

socportal.info

Начальник Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці Анатолій Борецький повідомив, що в Дніпропетровській області скасують електрички, якщо люди не будуть оплачувати проїзд.

«На Придніпровській залізниці вживаються заходи з боротьби з безквитковими пасажирами. Ми проводимо рейди на кінцевих станціях, змушені на кожну двері ставити провідника, робити зупинку поїзда на тривалий час, щоб обилетить пасажирів між станціями. Також ми пропонуємо купувати проїзні абонементи на день, на вихідні і пр. Але люди ведуть себе, м’яко кажучи, не культурно.

Грубіянять, зламують двері і навіть застосовують рукоприкладство. Крайня міра – скасування зупинок і електричок в цілому. І ми змушені будемо вдатися до цього кроку, якщо люди не змінять свого ставлення до оплаті проїзду. Адже проїзд в електричках в 2-2,5 рази, ніж проїзд на аналогічні відстані на автобусах. Так, квиток Дніпропетровськ – Чаплине на маршрутку коштує 65 грн, на електричку – 22 грн, Синельникове – Дніпропетровськ 25 грн і 12 грн, Дніпропетровськ – Павлоград – 25 і 15 грн, Дніпропетровськ – П’ятихатки – 53 грн та 20 грн відповідно. Різниця суттєва. І при цьому пасажири не ломляться в автобуси, руйнуючи все на своєму шляху», – сказав він.