Що змінилося в правилах отримання субсидії для дніпропетровців

14 Липня 2015 08:00
telegraf.in.ua

telegraf.in.ua

Житлові субсидії — без декларування доходів. Процедура отримання пільг спрощується, проте кількість бажаючих їх оформити на Дніпропетровщині зменшується.

Жанна Кабанець проживає разом з сином, донькою та онуком. У них двокімнатна квартира, а по доходах — допомога по догляду за дитиною і зарплата бабусі. Жінка чекає субсидію третій місяць. Це пов’язано з постійними змінами в законодавстві. Вони процес, може, і подовжують, однак спрощують. І так, згідно з постановою Кабміну, відтепер при оформленні пільг на комунальні послуги не потрібно вказувати в декларації розмір доходів.

Таким чином знімається питання подвійного розміру штрафу за неправильне заповнення декларації. Обов’язково повинні збігатися показання зареєстрованих та фактично проживаючих у домоволодінні. А ще кількість осіб, зазначених у договорі на комунальні послуги. Якщо людина тимчасово в квартирі не проживає, повинен складатися відповідний акт або надаватися інформація про його місцезнаходження. Одне з нововведень — відтепер субсидії доступні і приватним підприємцям. Тим, хто платить податки з єдиного внеску.

На Дніпропетровщині за субсидіями звернулися понад 90 тис. людина, понад 86 тис. з них вже отримали пільги. Зараз кількість заявників зменшилися, але фахівці кажуть — це тимчасово. Просто закінчилася перша хвиля. А напередодні опалювального сезону знову чекають наплив.

Джерело: uanews.dp.ua