Як обрати хоббі до душі.Поради

14 Липня 2015 08:00
tvoemisto.tv

tvoemisto.tv

Оцінка власних можливостей. Вибираючи хобі, зважайте на характер, темперамент, смаки. Можна зайнятися як активними (танці, плавання, велосипеди, бокс тощо), так і пасивними (в’язання, вишивання, квітникарство, малювання і т.д.) справами. Визначте, який тип діяльності підійде саме вам.

Досвід інших. Поспілкуйтеся з рідними, друзями, знайомими. Поцікавтеся, чим вони займаються у вільний час. Можливо, їх досвід зацікавить або навіть надихне вас.

Фінанси. Інколи хобі вимагає значних капіталовкладень. Рекомендуємо одразу визначитися, скільки коштів ви зможете вкладати у свої заняття. Звісно, із часом хобі може приносити прибуток. Проте на перших етапах доведеться працювати «у мінус».

«Ні» мейнстріму. Не орієнтуйтеся на модні віяння. Пам’ятайте, що  сучасні тенденції – річ відносна. Обирайте хобі винятково до душі.

Інформація. Зацікавилися якимось заняттям? Пошукайте якомога більше інформації про цей напрям в інтернеті, ще раз оцініть свої можливості. Якщо зупинили свій вибір на певному хобі, зареєструйтеся на тематичних форумах, налагодіть контакт у професійних спільнотах, поспілкуйтеся з однодумцями. За можливості відвідуйте різноманітні тренінги, майстер-класи.

Час. Не поспішайте з остаточним рішенням. Перші враження можуть обманути вас. Намагайтеся вправлятися у тій чи іншій справі до першого результату. Украй бажано займатися не менше тижня, ідеальний варіант – місяць.

 

Джерело: Твоє місто