Про нововведення у призначенні субсидій

30 Липня 2015 10:10
slb.org.ua

slb.org.ua

Окремі категорії громадян, які не мають права на пільги з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, можуть звернутися за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги. Про це під час прямої телефонної лінії повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Вікторія Сенаткина.

«На сьогоднішній день вийшла нова Постанова Кабінету Міністрів України №475, яке ще більше спрощує механізм призначення субсидії. Наприклад, згідно з цією постановою, на комісію по призначенню субсидії можна винести питання про розбіжності в кількості прописаних осіб в квартирі і кількості, що в ній живе. Комісія на засіданні враховує ситуацію тієї чи іншої сім’ї і приймає рішення. Також внесено зміни: якщо чоловік перебував у складних життєвих обставинах і не зміг своєчасно звернутися за призначенням субсидії, на підставі рішення комісії та актів обстежень йому субсидія може призначатися з дня виникнення права, але не більше ніж за три місяці до звернення», – зазначила Вікторія Сенаткина.

За її словами, при настанні опалювального періоду (як правило, в жовтні) призначати субсидію можна буде ще протягом 2 місяців. Також Вікторія Сенаткина підкреслила, що скасована норма повернення субсидії у подвійному розмірі. Якщо невірно було призначено субсидію по тій або іншій причині, то буде виконаний перерахунок. Надлишкова сума, яка була перерахована, буде повернуто у бюджет.

Джерело: 34