У Дніпропетровську з’явився футбольний стадіон їм. Євгена Кучеревського

30 Липня 2015 18:17
brightwallpapers.com.ua

brightwallpapers.com.ua

Сьогодні в СШ№ 136 на житловому масиві Придніпровський, відбулося відкриття нового футбольного міні-стадіону, що отримав ім’я легендарного тренера ФК «Дніпро» Євгена Кучеревського.

Про це журналістові стало відомо на місці події.

Ініціаторами створення нової майданчики стали місцеві жителі, які ще в передвиборний період зібрали понад 1,5 тис. підписів за відкриття стадіону біля школи. Реалізацію проекту взяв на себе Благодійний Фонд народного депутата України Бориса Філатова, який сьогодні займається зведенням цілої серії спортивних майданчиків та стадіонів на території Дніпропетровська.

«Про це стадіоні люди просили ще під час передвиборчої кампанії і я не міг обдурити їх не виконати дану мною обіцянку. Те, що такий майданчик з’явилася – заслуга жителів. Вони просто-напросто самоорганізувалися і зібрали 1,5 тис. підписів. Сьогодні у нас є дві категорії громадян, на які слід звертати увагу: це люди похилого віку, догляд за якими – наш борг, а також діти, тому що це наше майбутнє. Стариками Фонд Бориса Філатова та «Українське об’єднання патріотів – КРІП» займаються систематично. Діти – наше майбутнє. Ми хочемо побудувати перспективну країну здорових людей, тому інвестиції в спорт – це інвестиції в наше майбутнє», – зазначив Борис Філатов.

Відкриття спортивного майданчика також відвідали нападник «Дніпра» і збірної України Роман Зозуля, а також онука Євгена Кучеревського Юлія.

«Пам’ять не стирає головні відбитки нашого життя і дуже приємно, що з прошествием часу вона живе і відображається в якихось нових місцях. Наприклад, це поле, яке сьогодні відкривається для діток. Я впевнена, що тут будуть виховуватися нові зірки футболу. Я бажаю, щоб люди, які зробили внесок у розвиток цієї майданчики, домоглися успіхів. Спасибі всім за збереження пам’яті і за те, що Мефодійович залишається в добрих словах», – зазначила Юлія Кучеревська.

Після традиційного перерізання стрічки, Борис Філатов забив перший гол, який пропустив у ворота дніпрянин Роман Зозуля.