Об’єднаним територіальним громадам області допоможуть реалізувати нові проекти

14 Вересня 2016 16:00

14738532892882Ще більше відремонтованих доріг, садків і лікарень. Об’єднаним територіальним громадам області допоможуть реалізувати нові інфраструктурні проекти. Представники міжнародного проекту «DOBRE» проведуть конкурс на найцікавіші ідеї громад, а після нададуть кошти для втілення їх в життя.

Перша зустріч експертів «DOBRE» і представників територіальних об’єднаних громад Дніпропетровщини пройшла в Дніпропетровській ОДА.

«Слобожанська громада збудувала« з нуля »дитсадок, Солонянська громада відкрила опорну школу, Апостолівська міська і ще 7 сільських громад області створили інтегровані центри надання адмінпослуг. Це лише частина успішного досвіду наших об’єднаних територіальних громад. В цілому, вони реалізують 247 важливих проектів, і на цьому не зупиняються. Відчувши переваги децентралізації, наші громади відкриті до співпраці. Реалізувати нові ідеї допоможе проект «DOBRE», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Експерти проекту виберуть для роботи проекти 25 громад з усієї країни.

«Спочатку ми дізнаємося про досвід громад і їхнє бачення власного розвитку. Гідні ідеї допоможемо втілити в життя – від підготовки технічної документації до безпосередньої реалізації і п’ятирічного супроводу », – зазначила експерт з питань громадянського залучення програми« DOBRE »Юлія Ткачук.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 5 жовтня. У спеціальній анкеті є питання про минулий досвід і майбутні цілі громад, їх керівництві, управлінні бюджетом, послуги та залученні людей до процесу децентралізації на місцях. Потрібно додати також відповідну документацію.

Як подати заявку: завантажте анкету, заповніть її і надішліть на електронну адресу DOBRE@vassr.org, в темі листа вкажіть: «Програма DOBRE назву Вашої громади». Для архіву документів використовуйте ZIP.

Можна також роздрукувати заповнену заяву, поставити підпис, печатка і разом з усією документацією та додатками надіслати поштою на адресу: Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад (ВАССР), вул. Січових Стрільців, 73, 13 поверх, Київ, 04053.

Зараз на Дніпропетровщині 16 територіальних об’єднаних громад. Ще близько 20 планують створити до кінця року.