На Дніпропетровщині ще 70 демобілізованих розпочали навчання на безкоштовних курсах англійської

7 Жовтня 2016 14:04

160916_71_deАнглійська – мова міжнародного спілкування, володіння ним відкриває необмежені перспективи. Це мотивує учасників АТО вдосконалити знання іноземної. Для них безкоштовні курси – від Дніпропетровської ОДА на базі одного з провідних вищих навчальних закладів України. На сьогодні навчання вже завершили 170 бійців, після літніх канікул сіли за парти ще 70.

«Ми допомагаємо бійцям адаптуватися до мирного життя. Ідея народилася в минулому році, коли із зони АТО повернулися перші демобілізовані. Хлопцям потрібна була соціалізація, і ДнепрОГА організувала для них курси – програмування, водіння, вивчення англійської. Курси іноземної вже закінчили 170 військових, ще 70 – розпочали навчання. Чи не стримуємо хлопців в бажанні вчитися, продовжуємо приймати заявки на участь в курсах і формуємо нові групи », – підкреслив глава Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

36-річний АТОшнік Валерій Вишняков з Дніпра теж сів за парту. Каже, знову відчуває себе студентом. Прийшов на курси, щоб удосконалити знання англійської. Розуміє, це невід’ємна складова професійної реалізації в сучасному світі.

«Про курсах дізнався в Центрі допомоги учасникам АТО. Відразу записався, адже вони безкоштовні. Завжди мріяв поліпшити свою англійську, тому що знав його на рівні шкільної програми. Здав тести – і ось на першому занятті. Іноземний сьогодні стає все більш необхідним, особливо, якщо ти бажаєш отримати перспективну посаду або плануєш працювати з іноземними клієнтами », – міркує демобілізований.

Заняття двічі на тиждень протягом трьох місяців. Всього – 72 години. Перед початком занять слухачі проходять тестування. Воно дозволяє визначити рівень володіння мовою. Згідно з результатами формуються групи: хтось вчиться «з нуля», а хтось вдосконалює знання іноземної.

Навчання проходить на базі регіонального центру іноземних мов ДНУ ім. Олеся Гончара.

«Таких учнів навчати нелегко, але дуже цікаво. Вони мають високий рівень мотивації. Хлопці вчаться за підручниками британського видавництва. Вони орієнтовані на вивчення англійської через англійську. Тобто використання рідної мови зведено до мінімуму », – розповідає про особливості навчального процесу директор регіонального центру іноземних мов ДНУ Людмила Байсара.

Набір на освітні курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел .: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні.

Щоб подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, що підтверджує безпосередню участь в АТО.