Прогноз погоди на лютий: останній місяць зими може бути холоднішим, ніж січень

1 Лютого 2017 17:32

За розрахунками метеорологів, нічні морози в північних і східних регіонах, а також в Карпатах досягнутий 20-22 градусів і більше, а снігу випаде за місяць ще 30-35 см. Особливо сильні снігопади очікуються з 12 по 18 лютого. Трохи потеплішає лише до кінця місяця.

Метеосайти попереджають про насуваються морозах до -25 градусів вночі. Правда, триватимуть вони недовго і будуть в північних областях.

А по всій Україні перша хвиля холоду до -12-15 градусів зі снігопадами можлива вже 1-3 лютого, потім з 6 по 10 число встановиться ясна морозна погода, температура знизиться до -20-22 вночі і 11-16 вдень.

Після цього почне поступово теплішати, і друга половина місяця очікується більш комфортною, хоча і сльотавій.
Стовпчик термометра підніметься до плюсової позначки, через що почнеться танення снігу. Фахівці Укргідрометцентру також прогнозують, що сніг частково зійде вже до кінця місяця, хоча і випаде його протягом місяця чимало – від 25 до 45 см.
Народний синоптик Леонід Горбань наполягає, що найлютіші морози ще попереду.
“Зима в цьому році морозна і сніжна, не в приклад двом попереднім, – каже Горбань. – У лютому вона не закінчиться, нічних морозів очікується до 25 березня, а середньодобова температура перейде в плюс лише після 15 березня. Що стосується лютого, то перша половина місяця буде сніжна, друга – ясна, з невеликою хмарністю. випаде 30-35 см снігу, але в горах його може бути і більше “.

Джерело: segodnya.ua