В аптеках Дніпропетровщини видають безкоштовні ліки

12 Квітня 2017 10:15

У 167 аптеках Дніпропетровщини видають безкоштовні ліки. Все завдяки урядовій програмі «Доступні ліки». Безкоштовні препарати – для людей з серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу і бронхіальну астму.
Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.
«На Дніпропетровщині впроваджується урядова програма« Доступні ліки ». Щоб отримати безкоштовні препарати, пацієнт повинен звернутися в амбулаторію за рецептом. З ним піти в аптеку, яка бере участь в програмі. Таких в області 167 », – сказала заступник директора департаменту охорони здоров’я ДнепрОГА Вікторія Кулик.
Дізнатися, яка аптека бере участь в програмі, можна у лікаря або на сайті Департаменту охорони здоров’я ОДА. Там розміщений повний перелік аптек, їх адреси та реєстр безкоштовних препаратів.
«Завдання Міністерства охорони здоров’я України – зробити доступними життєво необхідні ліки. Для цього розробили чітку програму. Вона вже працює », – зазначив під час своєї робочої поїздки на Дніпропетровщину заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.
Програма «Доступні ліки» спрямована на підтримку пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу і бронхіальну астму. Саме ці захворювання найчастіше призводять до інвалідності та смерті.
Проект фінансується з державного бюджету. На його реалізацію Дніпропетровщині виділили 41 млн грн.