У Нікополі озеленили модульне містечко для переселенців

3 Травня 2017 19:03

Власна «зелена зона» з’явилася в Нікопольському модульному містечку для переселенців. За словами радника голови ОДА Віталія Литвина, на території висадили близько двохсот дерев і кущів. Акція озеленення – спільний проект команди Валентина Резніченко та Ради Європи.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Ще недавно в Нікопольському модульному містечку для переселенців не було зелені. Тепер там ростуть молоді дерева, квіти і кущі.

Це вже четвертий модульний містечко в області, який отримав власну «зелену зону».

«Людям з інших регіонів припадає тут жити досить тривалий час. Щоб вони відчували себе максимально комфортно, ОДА разом з Радою Європи вирішили якнайкраще облаштувати прилеглу до модульного містечка територію. Тут висадили двісті дерев і чагарників », – розповів радник голови ДнепрОГА Віталій Литвин

«Зелений дім» – спільний проект ОДА і Ради Європи.

«Нашою основною метою є захист прав внутрішньо переміщених осіб на національному рівні. Сюди ж входить і соціальна адаптація переселенців. У нас в арсеналі є заходи, так би мовити, ближче до людей, ніж законодавчі ініціативи. Озеленення модульних містечок – яскравий тому приклад », – повідомила регіональний координатор проекту допомоги переселенцям Ради Європи Ірина Сваволя.

На озеленення Нікопольського модульного містечка Рада Європи виділила близько 150 тис грн.

«Зелена зона» вже є в модульних містечках Дніпра, Кам’янського та Павлограда.
Наступне у планах – містечко для переселенців в Кривому Розі.