На Дніпропетровщині запустили унікальний мобільний офіс

19 Травня 2017 18:12

У Центрі надання адмінпослуг Кам’янського заробив мобільний офіс, який буде обслуговувати клієнтів вдома. Новий сервіс ввели для людей з особливими потребами.

«Наближаємо до жителів області адмінпослуги. У ЦНАП Кам’янського тепер можна отримати послугу просто з дому. Достатньо зателефонувати і адміністратор виїде до заявника. Такий унікальний мобільний офіс буде дуже корисно для людей з обмеженими можливостями », – зазначив Валентин Резніченко.

З 2016 жителі Дніпропетровщини отримали в Центрах майже півмільйона послуг, за кількістю ЦНАП і якістю надання адмінпослуг область – перша в Україні, нагадав він.

Весь мобільний офіс поміщається в компактному металевому кейсі. У ньому – ноутбук, портативний сканер і принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор і веб-камера.

«Подати заявку можна по телефону. Після цього ми повідомимо дату і час приїзду адміністратора. Результат надання адмінпослуги людина отримує через кур’єрську службу або рекомендованим листом, – розповіла директор ЦНАП Марина Гурська. – «Виїзний» обладнання дороге, тому адміністратор на виклики буде супроводжувати охоронець ».

Соціальний проект реалізували кошти місцевого бюджету.

«За рахунок місцевого бюджету ми закупили спеціальне обладнання. Крім того, адміністратор буде забезпечений транспортом і охороною. Тобто все необхідне для надання адмінпослуг на дому », – підкреслив мер Кам’янського Андрій Бєлоусов.

Досвід Кам”янського – приклад успішної роботи єдина мережа ЦНАП. На початку червня 2016 два нову філію відкрився в Дніпровському та Південному районах міста. Тут надається більше 170 адмінпослуг.

Зараз на Дніпропетровщині працює 54 Центр надання адмінпослуги і їх філія: 22 – в районах, 23 – в містах, сім – в об’єднаній громадах і два – в селах.