У “Місті професій” – цікаве життя

14 Червня 2017 00:56

Вже традиційно учні «Дніпропетровського центру професійно – технічної освіти туристичного сервісу» беруть участь у міському профорієнтаційному заході “Місто професій”.

Маленькі дніпряни з’їхалися з усіх районів міста, щоб спробувати себе у різних професіях і, можливо, визначитися зі своїм життєвим шляхом. Серед багатьох інших й учні Центру допомагали малечі в цьому.

Так, учні-перукарі груп ПМП-16-16 та ПМП-15-8 під керівництвом викладачів спецдисциплін Руслана Тригуба та Наталії Вишнякової демонстрували майстер – класи з розпису хною, макіяжу, художнього розпису нігтів, навчали дітей косоплетінню, парафiнотерапiї.

Учні-квітникарі, декоратори групи КД-16-5 разом з викладачем Мерзленко Т.В. та майстром Коваленко Л.М. допомагали дітям освоювати мистецтво декупажу та оригамi.

Готувати коктейлi та складати серветки навчали учні групи МРО-15-24 на чолі з викладачем Войтович О.Л.. А учні-кухарі груп КК-16-19, КК-16-23, КК-15-18 разом із старшим майстром Бондаренко Т.М. допомагали усім охочим готувати прикраси з мастики, троянди з огірків та кабачків, та розписувати пряники.

Не залишилися осторонь й інші педагоги навчального закладу на чолі з директором Центру Інною Войтович.

Викладачі загальноосвітніх дисциплін разом з секретарем приймальної комісії Чечель С.О. розповідали про  професії та сам навчальний заклад.