Чому не можна переїдати, коли на вулиці +35

4 Серпня 2017 16:37

Не переїдати, підтримувати водний баланс, менше бути на сонці і носити одяг з натуральних тканин, радять лікарі Дніпропетровщини. Як в спеку не отримати тепловий чи сонячний удар, розповіли в Обласному центрі здоров’я.

«Найважче в сильну спеку дітям, літнім людям, тим, хто має хронічні хвороби. Наприклад, у гіпертоніків та астматиків може бути загострення. Але тепловий або сонячний удар може отримати і повністю здорова людина. Щоб цього не сталося, слід дотримуватися простих правил », – відзначили в Обласному центрі здоров’я.

У спеку слід віддати перевагу просторому одязі з натуральних тканин, обов’язково носити кепку або капелюх, відзначили фахівці. За їх словами, використання декоративної косметики краще звести до мінімуму, щоб шкіра могла дихати. По можливості, слід частіше приймати душ.

Щоб легше переносити спеку, лікарі також порадили переглянути свій раціон. Необхідно виключити жирне, смажене і солодке. Їсти овочі, фрукти, відварну або тушковану рибу, курку, холодні супи. Пити – не менше 1,5-3 літрів води в день.

У спеку, додали фахівці, потрібно намагатися якомога менше перебувати на сонці. Особливо з 11:00 до 17:00, коли воно найбільш активно. Засмагати слід також тільки в безпечний час.