Школа, де навчалася Юлія Тимошенко, святкує своє 50 – річчя

2 Вересня 2017 15:16

Цей навчальний рік є особливим для школи №75, що у м.Дніпро. Вона святкує своє 50- річчя.
Тож святкова лінійка нагадувала справжній концерт. Захід проходив урочисто, відчувалося, що діти та вчителі – мов одна дружня творча родина.
Школярі гарно співали, читали вірші, танцювали.
Врешті, про початок шкільних буднів оповістив шкільний дзвоник. З ним першими у школу, через вишиваний коридор з рушників, зайшли сором’язливі та зачаровані усім, що навколо відбувалося, першокласники.
Загалом, ЗОШ№75 має чим пишатися. Це дійсно взірцева школа Дніпропетровщини.
Директор закладу, Лариса Жмако, – справжня Берегиня освіти й велика патріот України.
Тут активно розвивається навчальний процес, усі учні задіяні у різноманітних творчих та спортивних гуртках. Діє у школі театр, музей народознавства, де виставлені предмети народної творчості, національного побуту, автентичні національні костюми.
Також цього року Штаб національно-патріотичного виховання відкриє нові експозиції у кімнаті Бойової слави школи. Ще однією цьогорічною новацією є Петриківський розпис, яким прикрасили улітку навчальний заклад народні майстри.
Значною є й кількість першокласників закладу. Цього року у ЗОШ їх прийшло 95 хлопчиків та дівчат.
У святковій лінійці середньої школи № 75 м. Дніпра – ЗОШ, де навчалася Юлія Тимошенко, взяла участь Наталія Протасова, помічник депутата обласної ради від фракції «Батьківщина» Антоніни Ульяхіної. Вона побажала учням, вчителям та їх батькам успіхів у новому навчальному році.