Інна Войтович: «Я рада, що нашим новим учням вже сподобалося у нас»

3 Вересня 2017 12:39

Новий навчальний рік у «Дніпровському центрі професійно – технічної освіти туристичного сервісу» розпочався святковими урочистостями. Звичайно, вся увага на святі була віддана тим, хто вибрав Центр для подальшого навчання.
Також на святковій лінійці відбулося нагородження учнів та майстрів подяками від партнерів закладу – роботодавців за успішну літню виробничу практику. Як завжди, учні Центру показали свій високий професійний рівень під час літньої практики у різноманітних профільних закладах Дніпропетровської області.
На святі вітали справжніх майстрів своєї справи, які постійно удосконалюють та підтверджують майстерність на обласному та всеукраїнському рівнях і таким чином стають взірцями для своїх вихованців.
Директор Центру Інна Василівна Войтович побажала успіхів першокурсникам у оволодінні вибраними сучасними професіями та приємних вражень від навчання.
– Сьогодні ми стаємо однією великою дружною родиною, де відкриються нові вміння і цікаві знання, де з’являться нові справжні друзі, сказала Інна Войтович. Бажаю нашим вихованцям успіхів і отримувати від навчання якнайкращі емоції та найкорисніший досвід. А батькам хай буде вдосталь терпіння і витримки, хай діти радують їх своїми досягненнями.
Я познайомилася з багатьма нашими новими учнями і рада, що їм у нас вже сподобалося.
«Дніпровський центр професійно – технічної освіти туристичного сервісу» – це велика родина працьовитих, завзятих, небайдужих, сумлінних учнів та перспективних майстрів, які протягом навчального процесу сприяють перемогам вихованців.
З перших днів навчання учні привчаються до самоврядування. Активно долучаються до життя закладу і батьки, за що викладачі дякують їм.
Завершилося свято традиційним першим дзвоником.

Віра Касьянова.