Чемпіоном світу з шахів став кам’янчанин Кирило Іванов

4 Вересня 2017 19:00

У місті Кранево (Болгарія) пройшов Чемпіонат світу-2017 з шашок-100 серед спортсменів з обмеженими можливостями.
З двома медалями з чемпіонату повернувся відомий кам’янської шашкіст, майстер спорту Кирило Іванов – вихованець заслуженого тренера України Ігоря Губарєва.
Участь в цих престижних змаганнях спортсмена світового класу, який два останні роки перебував на тривалому лікуванні, відбулася завдяки підтримці депутата міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки.
У змаганнях світового рівня Кирилу протистояли спортсмени з восьми країн: Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Узбекистану та України.
Змагаючись у класичній програмі (2:00 на партію кожному учаснику) Кирило Іванов зумів за тур до закінчення змагань завоювати звання Чемпіона Світу-2017. З дев’яти проведених шашкових поєдинків спортсмен в семи здобув перемогу, а в двох його партіях судді змагань зафіксували нічийний результат.
Найближчі суперники Кирила – росіянин Володимир Гайсинський (срібло) і українець Юрій Верещака (бронза) – відстали від переможця на 3 очка.
В іншому виді програми чемпіонату світу – швидкій грі (10 хвилин на партію кожному учаснику) кам’янчанин прийшов до фінішу третім, пропустивши вперед себе росіянина Дениса Малєєва і українця Дмитра Мариненко.