В Україні швидко підвищується вартість приготування борщу

18 Травня 2018 23:23

На базарах молоду капусту зараз продають по 28 гривень за кіло фото 1

Ціни ростуть на всі інгредієнти традиційного українського борщу.

В Україні стрімко дорожчає борщовий набір. Тільки за останній місяць він додав у ціні майже 10%. За кілограм свинини в Києві просять 90 гривень. На каструлю борщу знадобиться як мінімум півкіло м’яса.

Основа борщу – овочі – на ринках дорожчає повільно, але постійно. Аналітики тим часом підрахували загальну вартість страви. За останній місяць каструля класичного борщу стала дорожче для українців більше ніж на шість гривень.

В Україні стрімко дорожчає приготування борщу - фото 248492

“За квітень вартість борщу зросла на 6,2 грн за каструлю. Серед всіх продуктів, які найбільше дорожчали в минулому місяці, були більшість складових борщу”, – розповів генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

В Україні стрімко дорожчає приготування борщу - фото

 

На базарах молоду капусту зараз продають по 28 гривень за кіло. Стару вже не знайти. 800 грамів капусти обійшлися в 22 гривні. Ще цибуля, морква, буряк і картопля. Стара картопля продається по 7 грн за кілограм, молода – по 35 грн. В цілому овочі обійшлися в 50 гривень.

Таким чином, каструля борщу з м’ясом обійдеться господиням в 95 гривень. На початку минулого місяця за 4 літри борщу українці віддавали 87 гривень.

Джерело: maximum.fm