Кому пропонують найвищу зарплату

14 Червня 2018 22:42
гроші зображення гривень

З 1 січня 2018 року в Україні з 3200 грн до 3723 грн зросла мінімальна зарплата. До кінця поточного року мінімальні виплати українців можуть сягнути 4200 грн у місяць. Для цього необхідне зростання економіки і створення нових робочих місць.

Щоправда на сайтах пошуку роботи пропонують вакансії з оплатою вище мінімальної.

Спеціаліст по контекстній рекламі

Компанія Brighta готова платити спеціалісту 70 000 грн. До його обов’язків входитиме створення, налаштування, аналіз та супровід реклами для компаній AdWords, Facebook, Bing. Також спеціаліст по контекстній рекламі будуватиме стратегії отримання трафіку. Крім того, регулярно звітуватиме про роботу. Роботу пропонують у молодому професійному колективі з плаваючим графіком. Обіцяють безкоштовну каву, печиво і фрукти.

Старший рекрутер

Компанія iDeals Solutions шукає людину, яка здатна вирішувати складні завдання пошуку спеціалістів у IT-сфері. Обіцяє платити 65 000 грн. Роботодавець шукає людину з досвідом роботи у рекрутингу, продажах чи маркетингу. Майбутній спеціаліст має бути наполегливим і володіти англійською на високому рівні. Офіс компанії знаходиться поруч з метро Шулявська. На роботі обіцяють поїти і годувати без глютену, робити масаж, давати можливість пограти в теніс, компенсувати витрати на професійні тренінги та курси.

Директор з продажу

Завод, що виробляє колагенові оболонки для ковбас, шукає директора з продажу на зарплату 60 000 грн. Обов’язковими вимогами при прийомі на роботу є вільне знання англійської мови та успішний досвід керування напрямками експортних продажів. Щоб перевірити рівень англійської, у компанії проведуть тест. Досвід роботи просять підтвердити документально. Незважаючи на те, що завод знаходиться в Прилуках, працювати директор буде у столиці.

Лікар УЗД

Спеціалісту обіцяють платити 50 000 грн. Його шукають на повну зайнятість. Лікар повинен володіти навичками огляду всіх основних груп органів: черевної порожнини, малого таза, молочних залоз, щитовидної залози, судин шиї та голови, серця. Роботодавцю важливо наявність сертифіката спеціаліста, знання основ нормативної документації з охорони здоров’я України.

Технолог м’ясного виробництва

Компанія “Укрптахосервіс” пропонує зарплату 50 000 грн. Шукає технолога м’ясного виробництва. Роботодавцю потрібен досвідчений фахівець зі знанням нормативних документів та законодавчих актів. До обов’язків входитиме розробка нових видів продукції та їх впровадження на виробництві, проведення експериментальних виробок і внутрішніх дегустацій, контроль виробництва. За це обіцяють офіційне оформлення, гідну зарплату та можливість навчання та обміну досвідом з іноземними компаніями.

Психологи встановили, що в середньому по світу $95 тис. на рік дозволять людині бути задоволеною життям. Це близько 2,5 млн грн на рік чи 210 тис. у місяць. Вчені вважають, що для емоційної рівноваги достатньо $60 тис. на рік. Водночас середня місячна зарплата в Україні становить 8 777 грн. Це у 15 разів менше рівня “емоційного комфорту” чи майже в 24 рази нижче “рівня щастя”.

Джерело: gazeta.ua