Україна представить нову модель транспортного літака АН-178 у Великій Британії

16 Липня 2018 17:28

Україна представляє на міжнародному Farnborough-2018 новий транспортний Ан-178

 

Україна демонструє новий транспортний Ан-178   вантажопідйомністю 18 тонн, на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow-2018.

Захід відбувається  16-22 липня в передмісті Лондона (Велика Британія).

Літак розробило ДП “Антонов” (Київ).

Згідно з повідомленням прес-служби держконцерну “Укроборонпром” у понеділок, новий український транспортник візьме участь у програмі демонстраційних польотів виставки.

Крім Ан-178, фахівці та відвідувачі української експозиції на Farnborough зможуть ознайомитися із перспективними проектами авіапрому України – військово-транспортним Ан-188, який планують створити в міжнародній кооперації, а також морським патрульним Ан-148МП.

Крім ДП “Антонов”, у складі українських учасників на виставці –

  • ДП “Авіакон”,
  • ДП “Миколаївський авіаремонтний завод” (МАРП),
  • ДП “Новатор”,

що входять до авіабудівного кластера “Укроборонпрому”, повідомляє прес-служба.

У рамках участі в роботі Farnborough-2018 заплановано переговори української делегації із зарубіжними партнерами, зокрема з виробниками авіоніки для створення і модернізації української авіатехніки, зазначено у повідомленні.

Farnborough – одна з найбільших і найпрестижніших світових спеціалізованих виставок продукції вітчизняних підприємств авіакосмічного комплексу цивільного і військового призначення, відбувається раз на два роки. За даними організаторів, у роботі Farnborough-2018 очікується участь понад 1500 експонентів із 52 країн.

За даними світових ЗМІ, цього року провідний авіакосмічний салон відбудеться без участі РФ: організатор виставки Society of British Aerospace Companies заборонив РФ виставляти цього року на виставці продукцію військового призначення. Російська сторона ухвалила рішення не брати участі і в експозиції цивільної продукції.

 


Вподобайте Рідна Дніпропетровщина у Facebook :
facebook.com/RidneDnipro
Рідна Дніпропетровщина Микола Томенко  Рідна Дніпропетровщина у Фейсбук


Джерело: ua.interfax.com.ua