У зв’язку з масовими крадіжками кабелю Укртелеком планує продублювати стаціонарний зв’язок мобільним

3 Серпня 2018 14:55

укртелеком замена на мобильную связь

Оператор зв’язку “Укртелеком” планує запустити у Жовтих Водах пілотний проект, мета якого полягає у поєднанні стаціонарного та мобільного зв’язків.

Такі кроки по заміні в компанії вимушені робити через масштабні крадіжки мідних кабелів зв’язку.

Про це пише інтернет-газета міста Жовті Води mnenie.dp.ua

Разом з Жовтими Водами в пілотну зону проекту потрапили також міста Марганець та Синельникове. Ці міста також постраждали від крадіжок телекомунікаційного кабелю. Постійні ремонти не вирішують проблеми, оскільки відновлений кабель знову вирізають, відтак тисячі абонентів залишаються без зв’язку. Щоб забезпечити мешканцям зв’язок, незважаючи на катастрофічну ситуацію з крадіжками мідного кабелю, Укртелеком і розробив спеціальну пропозицію на базі конвергентних послуг.

“Останніми роками ситуація з крадіжками мідного кабелю набула катастрофічних масштабів – ми фіксуємо близько 5 тисяч “вирізів” у квартал. Злодії залишають без зв’язку будинки, мікрорайони, і цілі населені пункти. Нерідко трапляються і повторні крадіжки. Часом відновлювати мідні кабелі у таких місцях недоцільно, адже їх знову виріжуть. Отже, щоб забезпечити абонентів зв’язком, нами і прийняте це рішення – таким чином Укртелеком забезпечить безперервний доступ населення до телекомунікаційних послуг”, – розповів Директор по корпоративним зв’язкам Укртелекому Михайло Шуранов.

Укртелеком планує продублювати стаціонарний зв’язок мобільним, а про повну заміну не йдеться. Що це означатиме для користувачів? Як мінімум, тепер вони з більшою вірогідністю додзвоняться в швидку, або в поліцію, якщо буде на те потреба. І ніякий злодій, що вирізає телефонні кабелі задля власної наживи, не стане їм на заваді.

 


Вподобайте Рідна Дніпропетровщина у Facebook щоб знати більше!

facebook.com/RidneDnipro
Рідна Дніпропетровщина Микола Томенко  Рідна Дніпропетровщина у Фейсбук


 

#новини #Дніпро #Україна #Ukraine

 

Джерело: www.mnenie.dp.ua