Викладачка з Дніпра завоювала особливі медалі (Фото)

28 Серпня 2018 14:08

 

25 серпня завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед паралімпійців.

Збірна України виграла 49 медалей, із яких 19 золотих, 22 срібні та 8 бронзових. Двічі чемпіонкою змагань стала викладач кафедри фізичного виховання дніпровського вузу Оксана Ботурчук.

Як повідомляють у відділенні зв’язків з громадськістю ДДУВС, Оксана – заслужений майстер спорту з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка та призерка параолімпійських ігор у 2008, 2012 та 2016 роках. Наразі спортсменка готується до Чемпіонату світу, який має стати для неї перепусткою на параолімпійські ігри-2020 у Токіо.

Оксана Ботурчук медаль чемпионат європи

Наразі Оксана ще у Берліні, задоволена своїм результатом, емоційно ділиться радістю перемоги: «Чесно кажучи, ми з тренером не робили ставку на призові місця. У мене – маленький син, нещодавно йому виповнився 1 рік. Після народження Міші я довго не тренувалася, відновлювалася, займалася дитиною, увесь свій час приділяла виключно родині. На змагання поїхала, аби вирішити особисто для себе продовжувати легкоатлетичну кар’єру чи «зав’язати» зі спортом раз і назавжди. Як бачите, результат перевищив очікування. Тож параолімпійські ігри – моя наступна ціль!».

Вдома на Оксану чекають люблячі чоловік, донечка Софійка та син Міша. Цього разу вони вболівали та хвилювалися за неї, як ніколи раніше. Та найбільше, напевно, сумував маленький Михайлик, він не бачив маму цілих 14 днів, до цього вони так на довго не розлучалися.

Джерело: vesti.dp.ua