Вісім спортсменів з Дніпропетровщини представлятимуть Україну на юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині

18 Вересня 2018 11:36

До складу української збірної увійшли 8 спортсменів з Дніпропетровської області. Вони візьмуть участь в юнацьких Олімпійських іграх, які пройдуть в жовтні 2018 року в Аргентині. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

«Пишаємося нашими спортсменами. Брати участь в юнацьких Олімпійських іграх – велика честь, а разом з тим – велика відповідальність. Ми впевнені, що дніпряни зроблять великий внесок в досягнення нашої збірної », – зазначив начальник управління молоді та спорту Олександр Пшеничников.

Всього від України поїдуть на змагання 55 спортсменів. З них 8 дніпрян. Це легкоатлети Ярослава Магучіх, Михайло Кохан, Валерія Іваненко та Катерина Онісімова, бадмінтоніст Данило Боснюк, дзюдоїст Олег Верідиба, плавець Денис Кисіль, каратист Роберт Шіроян.

Літні юнацькі Олімпійські ігри-2018 пройдуть в аргентинському Буенос-Айресі, 6-18 жовтня. У них візьмуть участь спортсмени віком від 15 до 18 років з 206 країн світу. Вони змагатимуться в 32 видах спорту. Українці виступлять в 22 з них.

Джерело: sobitie.com.ua