На Дніпропетровщині проти наднормової праці протестували робітники Північного ГЗК

2 Січня 2019 16:51
На Дніпропетровщині проти наднормової праці протестували робітники Північного ГЗК

Працівники Північного ГЗК, що у Кривому Розі на Дніпропетровщині, вийшли з пікетом під стіни Тернівського районного суду та прокуратури, аби привернути увагу до незаконного збільшення робочого часу працівників дробильних фабрик. Про це повідомив голова профбюро профспілки гірничо-металургійного комплексу «Свобода праці» Ігор Токовенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«Працівники Північного ГЗК провели пікет під Тернівськими судом та прокуратурою з метою привернення уваги правоохоронних органів до незаконного збільшення робочого часу працівників дробильних фабрик з 36 до 40 годин на тиждень», – написав Токовенко.

Він додав, що зараз на розгляді суду знаходяться заяви кількох працівників, а раніше, 20 грудня, з цього приводу відбувся мітинг робітників на Алеї слави комбінату.

За словами організаторів акції, від самоуправства керівництва підприємства постраждали працівники 3-х дробильних фабрик.

ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» — найбільше гірничодобувне підприємство Європи з закінченим циклом підготовки доменної сировини — залізорудного концентрату та обкотиша. Комбінат розташований у Кривому Розі Дніпропетровської області. Входить в групу «Метінвест».

Джерело: dniprograd.org