У Дніпрі розроблять План сталої міської мобільності за 4 мільйони гривень

23 Квітня 2019 18:07
У Дніпрі розроблять План сталої міської мобільності за 4 мільйони гривень

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради планує створити План сталої міської мобільності. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на тендер, опублікований в системі Prozorro.

План сталої міської мобільності – це метод планування мобільності місцевими та регіональними органами влади. Результатом такого планування стає інтегральна стратегія розвитку транспорту, галузі містопланування та громадського здоров’я.

Зазначається, що План сталої мобільності заохочує перехід до більш “сталих” способів пересування та підтримує збалансований розвиток усіх видів транспорту. ПСММ має покривати усі види та форми пересування міської агломерації: громадський і приватний, пасажирський і вантажний, пішохідні та велосипедні переміщення, водний транспорт (за наявності судноплавних водойм), пішохідне пересування, паркування.

За планами міськради після розробки та впровадження Плану Дніпро отримає наступні переваги:

  • Економічне зростання (економічний аспект);
  • Підвищення якості життя людей (соціальний аспект);
  • Покращення (або, щонайменше, не погіршення) екологічної ситуації (екологічний аспект).

ПСММ в містах ЄС є обов’язковим документом для залучення європейських коштів на розвиток інфраструктури та закупівлю рухомого складу.

На розробку такого плану з бюджету міста збираються виділити 4 мільйона гривень. Розробка має завершитися до 21 грудня 2019 року.

Автор: Антон МОРОЗ

Джерело: dniprograd.org