Мешканці Кривого Року вийшли на мітинг проти незаконного будівництва теплиць

12 Травня 2019 22:53
Мешканці Кривого Року вийшли на мітинг проти незаконного будівництва теплиць

Вчора, 11 травня, жителі селища Кресовский-2 організували мітинг, щоб привернути увагу до проблеми криворіжців з будівництвом теплиць. Будівництво знаходиться вздовж об’їзної дороги, яка йде від кінцевої станції швидкісного трамвая на мікрорайоні Зарічному в сторону залізничної станції “Роковата”. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на Перший криворізький.

Криворіжці знову зібралися на мітинг біля в’їзду до теплиць, які знову починають будувати. На плакатах було написано: «Теплиці – це небезпечно», «Ларионенко Брісюк не отруюють людей і навколишнє середовище», «Зупинимо незаконне будівництво теплиць разом!», «Ми проти незаконного будівництва теплиць», «Хто кришує теплиці: Павлов, Вілкул, Шпенов , Гальченко або всі разом ».

\

Городяни відзначають, що за останні кілька тижнів активізувався процес будівництва теплиць. Окрім цього, за два тижні «виросла» частина кількаметрового забору, який невідомі споруджують навколо 9 гектарів землі сільськогосподарського призначення, на яких буде нібито комплекс теплиць. А це заборонено законом. Невідомі зробили в’їзд до об’єкта, але так і не поставили табличку, на якій було б написано, хто і чим тут займається. А це також передбачено законодавством.

Під час мітингу троє чоловіків, які представилися охоронцями об’єкта намагалися перешкоджати діяльності криворізьких журналістів. Тільки один з них надав документи охоронця, зареєстрованого в Дніпрі комунального підприємства. Проте цей документ був без фотографії. Ще двоє чоловіків забороняли вести відеозйомку, але до поліції не звернулися, всупереч пропозиціям журналістів.

Нагадаємо, що минулої осені люди вже виходили на мітинг, оскільки виступали проти будівництва теплиць на 6 земельних ділянках без документів. Вони стверджували, що забудовники (а серед них, ймовірно, можуть бути громадяни Ларіоненко та Борисюк) ведуть будівництво без дозвільних документів.

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА

Джерело: dniprograd.org