На зимових канікулах школярі Дніпропетровщини вдосконалювали свої знання з психології, біології та хімії

15 Січня 2015 21:40

_1_14213501359800-F02Курс тренінгів у рамках зимової сесії хіміко-біологічної заочної школи пройшли 25 учнів. Загалом працювало 6 тематичних секцій. Навчальні матеріали для Школи готували викладачі трьох обласних вишів. Зимова сесія пройшла 8 січня на базі обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді. Про це повідомляє  сайт ОДА. 

У ході сесії пройшли практичні заняття з психодіагностики та виготовлення ікебан. Зокрема, у секції «Психології» цьогоріч вивчали «Самовизначення та досягнення поставленої мети» та «Визначення акцентуації рис характеру». Слухачам відділення «Фітодизайну та зеленої архітектури» запропонували розглянути специфіку зелених насаджень у населених пунктах і зелених зонах, а також проаналізувати просторову структуру територій.
У роботі дітям допомагали викладачі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
Заняття у секціях «Агрономії, ветеринарії та зоотехнії», «Хімії», «Сучасних біотехнологій» та «Біології і екології» пройшли в заочній формі.
У електронному форматі школярі прослухали лекції про «Методику розведення сільськогосподарських тварин», «Системно-структурний підхід до вивчення хімії неметалів», «Біохімічне очищення стічних вод» і «Ускладнення систем органів тварин в ході еволюційних змін».
Авторами відео-лекцій стали науковці Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Джерело: сайт ОДА.