Всі новини

9 листопадаа 2017 11:30
Жовтоводському Дитячому будинку сімейного типу родини Чуб – 11 років
0
За ініціативи Гілала Ісаєва Людмила Чуб  отримала відзнаку голови Дніпропетровської обласної ради  -  пам'ятний знак " 85 років Дніпропетровської області "  -  за любов до дітей, за турботу, за мужність, сміливість, за жіночність.
8 листопадаа 2017 23:53
Народні депутати України від фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Олександра Кужель, Сергій Власенко, Вадим Івченко та Сергій Євтушок були присутні під час засідання Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
0
- Ми приїхали підтримати Героя України Володимира Хорішка, кандидата від «Батьківщини»,  який з великим відривом переміг на виборах на посаду сільського голови  Зайцівської об'єднаної територіальної громади, - розповідає Сергій Власенко.
8 листопадаа 2017 19:38
Герой України, відомий аграрій, легендарний засновник всесвітньовідомої корпорації «Агро – Союз» Володимир Хорішко – голова Зайцівської об’єднаної територіальної громади у Синельниківському районі
0
Володимир Хорішко,  який з великим відривом переміг на виборах,  є сільським головою Зайцівської об'єднаної територіальної громади Синельниківського району Дніпропетровської області.
4 листопадаа 2017 00:01
В дитячому садочку № 35 «Попелюшка» м. Кам’янське пройшов святковий осінній захід.
0
 - Турбота про здоров’я дітей – обов’язок всього суспільства, - говорить  Сергій Миршавка . Тому створення затишних, комфортних умов перебування у дитячому садочку - це першочергово для нас дорослих.
2 листопадаа 2017 23:43
Юлія Тимошенко: «Результати виборів дають надію на те, що відбудеться реальне перезавантаження влади, що буде докорінно змінений курс розвитку України»
0
«Якщо в таких умовах, коли партію «Батьківщина» практично намагались ліквідувати, ми взяли 29%, це означає, що управу на кланову систему знайти можна. Перемогти їх мирним шляхом також можна. "
2 листопадаа 2017 00:12
Будинку дитячої творчості у м. Кам’янське виповнилося 30 років
0
Святковий концерт став справжнім звітом хореографічних та вокальних колективів будинку дитячої творчості. З нагоди ювілею свої музичні вітання дарували всім присутнім вихованці дитячих садочків та випускники позашкільного навчального закладу.
1 листопадаа 2017 00:12
«Батьківщина» звітує щодо виборів до об’єднаних територіальних громад
0
Наші кандидати – батьківщинці мають заслужений авторитет серед земляків. Попереду у всіх – активна робота,про результати якої будемо звітувати людям.
31 Жовтня 2017 20:19
Спортивно-патріотичний фестиваль «Хвиля пам’яті» відбувся в Кам’янському
0
Патріот - фест проводиться в Кам'янському вже третій рік поспіль і приурочений до Дня захисника України. Основна мета заходу - спортивно-патріотичне виховання підростаючого покоління.
29 Жовтня 2017 23:26
На Дніпропетровщині скоєно напад на виборчу дільницю
0
Очевидці стверджують, що невідомо яким чином на дільниці з’явився нардеп від Блоку Петра Порошенка Максим Курячий, який до Синельниківського району жодного відношення не має, оскільки до Верховної Ради обирався у Дніпрі.