ЗНО-2015: Для складання тестувань зареєструвалися вже понад 28,5 тис учасників

16 Лютого 2015 23:21

images (7)Статистичний показник Дніпропетровської області утримує лідерство у Всеукраїнському рейтингу вже 3 тиждень поспіль. Про це повідомляє  сайт ОДА.

Реєстраційна кампанія триває до 20 лютого. Наразі Дніпропетровський регіональним центром оцінювання якості освіти надруковано вже більше 18,5 тис сертифікатів.

У цьому році замість тестових балів введено позначки «склав» або «не склав». Як саме планують визначати результати оцінювання можна дізнатися зі статті директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.
Серед інших нововведень поява «базового» та «поглибленого» рівнів складності у тестах з української мови і літератури та математики. Загалом список предметів ЗНО цьогоріч налічує 12 дисциплін. Для складання можна обрати не більше 4 предметів.
Вносити зміни до реєстраційних даних учасники основної сесії можуть до 6 березня. Зокрема, мова йде про корегування рівнів складності у тестуваннях з української мови та літератури. Корегувати інші відомості можна до 1 квітня.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання старує 24 квітня 2015 року. Додаткова сесія триватиме з 9 червня по 9 липня 2015 року.
Як повідомлялось раніше, абітурієнти із зони АТО, які бажають складати тестування на Дніпропетровщині, можуть зареєструватися до 20 квітня.

Джерело: сайт ОДА