На Дніпропетровщині 28 маленьких переселенців отримали набори школяра від міжнародної організації «Save the Children»

3 Березня 2015 15:10

_1_14253774819710-12EEПершими канцелярське приладдя отримали школярі-переселенці у Дніпропетровську. Комплекти розраховані на учнів з 1 по 4 клас. Загалом міжнародна організація «Save the Children», угоду про співпрацю з якою представники облдержадміністрації підписали у січні 2015 року, передасть у навчальні заклади області близько тисячі «наборів школяра» вже найближчим часом. Про це повідомляє  сайт ОДА.
У школах і дитсадках Дніпропетровщини продовжують здобувати освіту близько 7 тис дітей зі Сходу України. Це діти, яких було евакуйовано з зони АТО та ті, які переїхали сюди з батьками. Облдержадміністрацією повністю забезпечено харчування дітей, їх навчальний процес, зокрема це стосується підручників. Чужих дітей не буває. Сьогодні всі ці діти наші, вони люблять Україну та хочуть в ній жити. Вони приїхали до Дніпропетровщини за допомогою і ми намагаємось всебічно їм сприяти. Лише протягом січня 2015 року у дитячих садках області було відкрито 9 додаткових груп для дітей.

До «наборів школяра», які вручили маленьким переселенцям, входять, зокрема, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон і олівці, фарби, клей-олівець, лінійка, пластилін, стругачка, гуаш, пензлі, ластик і пенал. Освітній проект фінансує канадська сторона.
«У нас є чіткі обов’язки перед дітьми і одним з найважливіших компонентів ми вважаємо саме освіту. Тому ми передали дітям такі набори для навчання. Учні зможуть малювати та розвиватися, маючи для цього все необхідне. Ми будемо продовжувати цю кампанію і вже найближчим часом передамо ще близько тисячі таких наборів», – повідомила директор з розвитку програм міжнародної організації «Save the Children» Дебора Бері.
У семирічної Вероніки, яка приїхала до Дніпропетровщини з Донецька ще півроку тому, малювання є одним з улюблених предметів. Подарунками дівчинка задоволена.
«Сьогодні нам дарували подарунки, розмовляли з нами англійською і давали сік. У своєму альбомі для малювання я намалюю ліс, школу і свій дім. А ще кішку та горобця», – ділиться планами другокласниця.
«Save the Children» – міжнародна незалежна організація по роботі з дітьми, яка працює у понад 120 країнах. Організація займається порятунком життя дітей, боротьбою за їхні права та допомагає їм реалізувати їхній потенціал. Робота «Save the Children» полягає також у тому, щоб допомогти змінити ставлення до дітей та досягти позитивних змін у їхньому житті. У своїх проектах організація дотримується звітності, амбітності, кооперації, креативності та добропорядності.

Джерело: сайт ОДА