В цьому році бійці АТО і сім’ї загиблих військовослужбовців отримають 80 квартир

28 Липня 2015 08:08
volynpost.com

volynpost.com

Понад 40 млн грн. Дніпропетровщина отримала на квартири для сімей загиблих в АТО і військових з I і II групою інвалідності. Державна субвенція області дозволить повністю задовольнити потребу цих людей житло. Планується, що вже в цьому році новосілля святкуватимуть 80 сімей.

Директор департаменту Крупська Вікторія розповіла, що житло будуть купувати без посередників – на вторинному ринку.

«Коли в Україні почалася війна, чоловіки Дніпропетровщини проявили справжню мужність і пішли захищати Батьківщину. Багатьом з них наша безпека коштувала дуже дорого – здоров’я і життя. Тепер ми повинні подбати про цих самовідданих людей і їх сім’ях. У Дніпропетровській області в новому житлі потребували 73 сім’ї, які втратили своихмучин на війні. Також у черзі 7 учасників АТО з I і II групою інвалідності. Планується, що всі вони вже в цьому році святкуватимуть новосілля», – зазначила Вікторія Крупська.

Щоб стати на облік на одержання житла, учаснику АТО або сім’ї загиблого перш за все необхідно звернутися до виконкому за місцем проживання або в органи місцевого самоврядування. Інформацію про необхідні документи можна уточнити і в Центрі допомоги учасникам АТО і членам їх сімей.