Жителів Дніпропетровщини вчать правильно харчуватися і позбуватися шкідливих звичок

6 Серпня 2015 10:58
vovdaruna.blogspot.com

vovdaruna.blogspot.com

Майже місяць в амбулаторіях області працюють школи здоров’я для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. В них навчають основам правильного харчування, розповідають про те, як позбутися від шкідливих звичок і долучитися до занять спортом. Такі уроки вже відвідали понад 7 тис. жителів регіону.

Дніпропетровщина стала першим регіоном країни, в якому розпочались такі заняття. Жителів області навчають тому, що лікуватися можна не тільки медикаментозно. Велику роль у процесі видужання грає здоровий спосіб життя, зазначають у департаменті.

Створення саме таких шкіл пов’язане з великою кількістю людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. В області їх близько 870 тис.

Дізнатися секрети гарного самопочуття медики запрошують як пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, так і тих, хто просто хоче подбати про себе та близьких. Списки учнів формуються під час прийомів у амбулаторіях, виїздів до пацієнтів додому. Після цього призначається день і час занять. Уроки проводять працівники медустанов, які пройшли відповідне навчання. Тренінги для них організовували в обласному департаменті охорони здоров’я. На них запрошували провідних лікарів з усієї країни.

Сьогодні школи здоров’я працюють у всіх 405 амбулаторіях регіону. У них вже пройшло 535 занять, які відвідали понад 7 тис. охочих.