У Дніпропетровську презентовано проект «Молодіжна бібліотека».

7 Серпня 2015 10:33

 

ottenki-serogo.livejournal.com

ottenki-serogo.livejournal.com

Сьогодні у Дніпропетровській міській раді презентували проект «Молодіжна бібліотека». «Суть проекту зробити бібліотеку такою, щоб молодь там могла не тільки книжки читати, а й  спілкуватися, користуватись безкоштовним інтернетом, проводити різноманітні заходи та зустрічі.  В рамках проекту планується зробити поточний ремонт у будівлі, закупити зручні меблі та сучасну техніку.

Проект погоджено із комісією  міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту. На ці цілі у міському бюджеті передбачено 800 тисяч гривень», – сказала заступник міського голови Ірина Зайцева. Вона додала, що закінчити проект планується до кінця цього року, його будуть втілювати у бібліотеці на вулиці Мініна, 5в.

За словами заступника міського голови, проект розроблений  молодими працівниками бібліотеки, оскільки вони як ніхто розуміють потреби молоді. «Працюючи над проектом, планували зробити таким чином, щоб привабити молодих людей. Зокрема, продумали зону спорту, де можна займатись йогою та зону відпочинку зі зручними меблями, щоб можна було почитати книгу. Буде у бібліотеці і мультицентр з екраном та проектором, що дасть можливість  проводити різноманітні презентації, тренінги та лекції.», – зазначив розробник проекту, співробітник Центральної міської бібліотеки, Артем Земляний. Він додав, що не зважаючи на все технічне оснащення бібліотеки, звичайно ж книга у закладі буде на першому місці.

На сьогодні у Дніпропетровську працює централізована система публічних бібліотек для дорослих , яка має центральну міську бібліотеку і 30 бібліотек-філіалів в усіх районах міста.