На Дніпропетровщині створили перший в Україні атлас вільних земель для бійців

14 Липня 2016 16:00

14685001872911Перший в Україні атлас вільних земельних ділянок створено на Дніпропетровщині. Це 2 томи карт і інформації про вільну сільськогосподарської землі для бійців. Робота по підбору нових ділянок триває. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

В якому районі є вільна земля, її основні характеристики і площа. Дніпропетровщина першою в Україні зібрала цю інформацію в єдиному атласі. У ньому відомості про 2,5 тисячах гектарів сільськогосподарської землі.

«Кожен учасник АТО, який звертається за отриманням землі, зможе легко підібрати ділянку за допомогою атласу. Тепер йому нікуди не треба їздити, щоб вибрати і оглянути землю. В атласі є вся інформація про ділянку, а також вказано її розташування на карті. На сьогодні в атласі зібрано інформацію про 2,5 тисячах гектарів вільних земель регіону. Це 2 томи. Підбір землі триває, в планах і нові видання », – підкреслив глава регіону Валентин Резниченко.

Атласом вже користуються в єдиному вікні з оформлення землі учасникам бойових дій Дніпропетровської області. Його передадуть і в Центр допомоги бійцям АТО і членам їх сімей при ОДА, в 22 його філії та в усі підрозділи госгеокадарстра.

«1300 захисників вже отримали землю в містах і районах Дніпропетровщини. Ще 3,5 тисячі в процесі оформлення документів », – зазначила начальник Головного управління Госгеокадастра в Дніпропетровській області Катерина Чередник.

Оформлення проектної документації для бійців безкоштовне. Ці витрати взяв на себе обласний бюджет.

Подати документи на землю захисники можуть в єдиному вікні з оформлення землі для бійців за адресою: м Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Також це можна зробити в Центрі допомоги бійцям і в 22 його філіях.