У Дніпрі робили фальсифіковану косметику

28 Липня 2016 12:16

14697136482333Цех з виробництва косметичних засобів працював в Дніпрі. Контрафакт реалізовувався через торговельну мережу міста. Вартість вилученого майна – 700 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області.

31-річний чоловік, задіявши ще близько десяти «помічників», налагодив виробництво косметичних засобів, таких як: шампуні, рідке мило, маски для обличчя відомих торгових марок.

Діяльність організатора нелегального бізнесу викрили оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області. Косметику він виготовляв на території орендованого приміщення в приватному секторі, а в подальшому реалізовував через торгові точки міста, постійним клієнтам.

Виробничі потужності цеху становили близько 2 тисяч пляшок готової продукції загальною вартістю 200 тисяч гривень.

Поліцейські під час санкціонованого обшуку, проведеного на території цеху, вилучили фальсифіковану готову продукцію (шампуні, рідке мило, маски для обличчя), накладні про придбання сировини, чорнові записи, документи по веденню діяльності, а також обладнання необхідно для виготовлення косметики.

Загальна вартість вилученого орієнтовно становить 700 тисяч гривень.

Слідчим відділом Жовтневого ОП Дніпропетровського ОП ГУНП України в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають.