На Дніпропетровщині чоловік помер через ями на дорозі

16 Серпня 2016 15:24

tttКомісія ГУ Держпраці в Дніпропетровській області провела спеціальне розслідування групового нещасного випадку з трьома постраждалими (один зі смертельним результатом), який стався під час ДТП 24 травня 2016 року у 80 кілометрі автодороги «Кіровоград – Платонове». Про це повідомляє сектор взаємодії із засобами масової інформації ГУ Держпраці в Дніпропетровській області.

У ДТП постраждали працівники підприємства, яке займається оптовою торгівлею сільськогосподарськими машинами, яке знаходиться в Дніпропетровській області.

Розслідуванням встановлено, що працівники підприємства на службовому автомобілі вирушили у відрядження, на 80 кілометрі автодороги «Кіровоград – Платонове» автомобіль потрапив в яму, лопнула шина на правому задньому колесі, сталося зіткнення з вантажівкою, який знаходився на узбіччі в нерухомому стані.

В результаті ДТП всі робочі отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості і були направлені до лікарні, де згодом один з постраждалих помер.

За результатами спеціального розслідування випадок визнано пов’язаним з виробництвом, оскільки стався в робочий час, на транспортному засобі, що належить підприємству. Комісією складено акти на пасажирів транспортного засобу, які не причетні до управління для отримання сім’ями постраждалих працівників соціальних відшкодувань. Матеріали розслідування направлені в органи прокуратури. Також відкрито кримінальне провадження за ознаками складу кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України.

Основною причиною настання нещасного випадку визнано незадовільний стан дорожнього покриття. Результати спецрозслідування нещасного випадку на виробництві грунтуються на укладенні експертного дорожньо-технічного дослідження Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз та інших наданих документах.