На Дніпропетровщині побудують та реконструюють 21 водовід

30 Серпня 2016 14:30

14725544473421У вересні почнуть будівництво нового водоводу в Софіївському районі. Він забезпечить водою жителів 6 сіл, в яких її раніше ніколи не було. Паралельно будуть реконструювати другу частину водоводу в Волоському Дніпровського району. Це дозволить забути про перебої з водопостачанням 500 жителям села. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко.

«Продовжуємо будувати і реконструювати водоводи області. У вересні роботи почнуться на двох об’єктах – в Софіївському та Дніпровському районах. Всього до кінця 2016-го плануємо побудувати і реконструювати 21 водовід в різних куточках регіону. Неприпустимо, щоб в XXI столітті в будинках людей не було води. Тому вже другий рік поспіль Дніпропетровська ОДА будує водоводи », – зазначив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резниченко.

Зараз роботи ведуться на 19 водоводах. У Тернівці, Верхньодніпровську та П’ятихатках йде реконструкція трьох об’єктів. Триває будівництво 16 нових водогонів в Апостолівському, Широківському, Нікопольському, Криничанському та Томаківському районах. Всі ці водоводи забезпечать водою 30 тис. Чоловік, у яких її ніколи не було. Ще 52 тис. жителів області зможуть забути про перебої у водопостачанні та низькому напорі.

У цьому році на Дніпропетровщині вже реконструювали 2 водоводу – в Синельникове і Романкове в Кам’янському. 60 тис. Жителів цих населених пунктів тепер отримують воду без перебоїв.

З 2016-му на будівництво і реконструкцію водогонів в бюджеті розвитку регіону передбачено 390 млн. гривень.

У 2015 році в області побудували і реконструювали 20 водоводів. Вони забезпечили водою 20 тис. Сільських жителів, у яких її ніколи не було. Ще 300 тис. Жителів Дніпропетровщини почали отримувати воду без перебоїв.