На Дніпропетровщині вкрали 2 млн. грн. бюджетних грошей

9 Вересня 2016 13:11

1318893119__obshestvo_1198_Павлоградської місцевою прокуратурою затверджено і направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора приватного підприємства за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 і ч. 2 ст. 366 КК України ), а також заступника начальника державного підприємства за фактом зловживання своїм службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 366 і ч. 2 ст. 364 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.
Так, у 2015 році Департаментом житлово-комунального господарства і будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації на проведення капітального ремонту вулиць міста Павлограда було виділено приватному підприємству грошові кошти в сумі майже 4 млн грн. В ході досудового розслідування встановлено, що, крім неякісного виконання робіт, директором підприємства було присвоєно половина бюджетних коштів.
Знаючи про цей факт, заступник начальника державного підприємства, яке здійснювало технічний нагляд, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акти виконаних робіт, які не відповідали дійсності, чим сприяв зловмисникові в привласненні 2 млн грн бюджетних коштів.
Зараз чиновникам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів. Встановлені збитки відшкодовані державі в повному обсязі.