Спортсмени Дніпропетровщини здобули 2 золоті медалі на Паралімпіських іграх в Ріо

12 Вересня 2016 14:13

maksim_kr_pak_denis_dubrov_dmitro_vanzenko_na_ceremon_nagorodzhennya-_foto_getty_imagesУ бразильському Ріо тривають літні Паралімпійські ігри. За підсумками уїкенда збірна України посідає третє місце в командному медальному заліку, поступаючись лише Китаю і Великої Британії. Позаду сильна команда з США і господарі змагань.

На даний момент хвилину наші паралімпійці завоювали 49 медалей: 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. Спортсменам з Дніпропетровської області теж є, чим пишатися: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових медалей.

Плавець з Дніпропетровщини Денис Дубров завоював одразу 4 медалі: золоту, срібну і дві бронзові. Ще одне золото на рахунку нашої землячки Лідії Солодовій, яка перемогла в пауерліфтингу (вагова категорія 50 кг).

Срібло на рахунку спортсменів з Дніпропетровської області – дзюдоїста Олександра Назаренко і легкоатлетки Зої Овсій.

Бронзові призери з нашого регіону – дзюдоїст Давид Хорова (вагова категорія до 66 кг), плавці Антон Коль і Дмитро Ванзенко, легкоатлет Дмитро Прудников.

З повним списком медалей української збірної можна ознайомитися на офіційному сайті Паралімпіади.