Дзюдоїсти Дніпропетровщини вибороли 13 медалей на Чемпіонаті Європи

22 листопадаа 2016 13:41

1479811030651Завершився Чемпіонат України з дзюдо, який проходив у столиці. За першість боролися понад 300 спортсменів з різних областей. Дніпровські бійці повернулися додому з 10 особистими і трьома командними медалями, повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Наші дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали Олена Злидні і Денис Біліченко. На другому місці – Людмила Плієва і Марія Меркулова, на третьому – Геворг Хачатрян, Олександра Палагічева, Сергій Звєрєв, Нодар Мачутадзе, Грачик Авагян, Данило Довбуш.

У командному заліку від Дніпропетровщини виступали дві чоловічі команди – «Дніпро-1» і «Дніпро-2». Перша завоювала золото, друга – бронзу. Жіноча збірна також посіла третє місце, обійшовши донецьких суперниць.

На Дніпропетровщині дзюдо займаються більше 3 тисяч спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.