Як правильно підготуватися до ЗНО: поради абітурієнтам

5 Січня 2017 11:40

12310 січня стартує реєстрація на пробне тестування, вже в квітні – певие іспити. Як краще підготуватися до іспитів, порадили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Не відкладайте підготовку на останню ніч перед іспитом. Беріться за справу заздалегідь. Обладнайте робоче місце так, щоб вас нічого не відволікало. Складіть план навчання, адже важлива систематичність. Розділіть інформацію на частини. Починайте з самого важливого розділу або з самого складного матеріалу.
Встановіть норму. Наприклад, за одну годину вивчити одну тему. Ідіть до мети, не відволікаючись. Після цього обов’язково відпочивайте 10-15 хвилин.
Не варто вивчати матеріал разом з кимось, адже часто це марно витрачений на балаканину час. Ви можете знайти собі суперника і готуватися з ним наввипередки – задавати один одному питання і відповідати на них.
Спробуйте зробити короткий конспект. Так ви краще запам’ятайте матеріал і зможете повторити його прямо перед іспитом.

Виконуйте якомога більше різних тестів за обраним предмету. Тренуйтеся, засікаючи час виконання завдань.
Перед сном перегляньте пройдений матеріал. Дивлячись на назву, намагайтеся згадати зміст розділу. Так інформація краще запам’ятається.
Увечері напередодні іспиту дайте собі можливість відпочити: прогуляйтеся, почитайте цікаву книгу або подивіться фільм. Добре виспіться, щоб на наступний день бути в формі – зібраним і зосередженим. Не панікуйте, мислите позитивно і будьте впевнені в своїх силах.

Матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року, можна знайти тут.